Reference

 

Děkuji Jurajovi za přípravu na opravnou maturitu.. Prospěl jsem na 46%, místo 2%, které jsem dosáhl předtím..

Tomáš Vája

Přečíst více

 

 

 

 

Doučování matematiky online

Doučování matematiky přes Skype

 

 

Fantastická nabídka online doučování matematiky přes Skype!

Ať jste odkudkoliv, stačí se připojit k internetu a doučování může začít! Nemusíte nikam cestovat, vše probíhá v pohodlí Vašeho domova.

 

Prostřednictvím Skype se vzájemně vidíme i slyšíme, čili se jedná o plnohodnotné doučování. Navíc vidíte všechno, co píšu na svou obrazovku, stejně, jako bych seděl vedle Vás a psal na papír, takže příklady počítáme spolu.

 

S doučováním matematiky přes Skype mám bohaté, mnohaleté zkušenosti. Doučil jsem tímto způsobem již stovky žáků a studentů. Za tímto účelem jsem vytvořil i online sbírku úloh www.priklady.com, ze které čerpám příklady na počítání se studentem, když nemá k dispozici vlastní příklady na přepočítání.

 

Pokud je pro Vás takovýto způsob výuky nový, cizí, či nepředstavitelný, určitě se mi ozvěte. Dohodneme si zkušební, bezplatné Skype doučování, a jsem přesvědčen, že na doučování matematiky online změníte svůj názor :-) Stačí zmínit, že máte zájem o zkušební online doučování matematiky..

 

~ Neváhejte mě kontaktovat!

 

Co je Skype?

 

Skype je jednoduchý internetový program, přes který mohou lidé spolu komunikovat, i když se nacházejí na různých místech. Mohou se vzájemně vidět, slyšet, psát si zprávy (chatovat), sdílet obrazovku a posílat si soubory. V případě potřeby jsou umožněny i skupinové hovory, do nichž se může zapojit až 25 účastníků. To vše zcela zdarma. Jediné, co k tomu třeba, je mít k počítači připojenou webkameru a mikrofon.

 

-> Klikněte sem pro stažení programu Skype <-

 

Další Nabídka

 

Přijímačky a maturita z matematiky ke stažení

Stáhněte si testy z minulých let

Přijímačky 2015-2023

Maturita 2010-2023

 

Sbírka úloh z matematiky

Propočítejte si online příklady

Sbírka Úloh z Matematiky se Správnými Výsledky