Reference

 

Doučování bylo příjemné, srozumitelné a bylo vidět, že mu skutečně záleží na tom, zda student uspěje..

Tomáš Vája

Přečíst více

 

 

 

 

Doučování matematiky - Reference

 

 

Doučování matematiky - Reference

 

 

"Ahoj Juraji, matematiku jsem dala za jedna :) Profesor mě přede všema pochválil. Jsi úžasný :) Hrozně moc Ti za všechno děkuji, a kdybych Ti mohla i já s čímkoliv pomoci, stačí dát vědět. Byla jsem s Tebou maximálně spokojena :)"

 

Lenka Hetešová, Pardubice

 

"Krásný večer, jen bych tě chtěla informovat, že jsem zvládla didaktický test z matiky. Moooooc ti děkuji za spolupráci a doufám, že se ještě někdy setkáme. Ještě jednou mooooooc díky za podporu, a že si to se mnou nevzdal :)"

 

Barbora Děrdová, Veřovice

 

"Moc děkuji Jirkovi za přátelský a pro mě pochopitelný výklad. Takto vysvětlenou matematiku jsem nezažil na základní ani střední škole. Jirka mě pomohl připravit se na písemnou část maturitní zkoušky, kterou jsem úspěšně zvládl. Mohu ho jen a jen doporučit. Ještě jednou díky."

 

Danek H., Ústí nad Orlicí

 

"Mám pro Vás dobrou zprávu, napsal jsem reparát na 80%. Pan profesor byl velice překvapen.. :) Ještě jednou chci poděkovat, a kdybych měl zase někdy problém, tak mě považujte za stálého zákazníka.. :)"

 

Jan Valeček, Praha

 

"Dobrý večer Jiří, chtěla bych Tě informovat, jak jsem dopadla se zkouškami. Obě zkoušky jsem udělala. Takže hurá. Chtěla bych Ti moc a moc poděkovat za výuku, bez Tebe bych to nezvládla. Děkuji a přeji Ti v práci i v soukromí vše nejlepší."

 

Jaromíra H., Jaroměřice nad Rokytnou

 

"Dobrý den pane Biely,
Tony dnes udělal zkoušky z matematiky, chtěla bych Vám tímto moooooc poděkovat za jeho přípravu, protože nebýt toho musel by opakovat ročník a hlavně díky doučování s Vámi si i teď více věří. Ještě jednou moc děkuji a mohu Vás všem jen doporučit :-)"

 

R. Hotová, Česká Kamenice

 

"Děkuju moc Jurajovi, který mi hodně pomohl udělat doklasifikaci z matematiky, ve které strašně plavu. Můžu s klidem říct, že už plno věcí chápu a dostávat 4 nebo 5 nebudu. Juraj je hodně přátelský člověk, se kterým je i dost srandy, a určitě umí danou látku vysvětlit. Můžu ho jen doporučit."

 

Jakub Horník, Chomutov

 

"Dobrý den milý Juraji, tak Anička se dostala na zdravku na obor oční optik, tak jak si to přála, je to skvělé. Ještě jednou srdečně děkuji za Vaši pomoc."

 

Šárka Leubnerová, Praha

 

"Ahoj, mockrát děkuji za doučování, s Tvojí pomocí jsem udělala maturitní práci z matematiky na 78 %. S doučováním jsem byla spokojená. Nejvíce mi vyhovovalo, že to bylo přes Skype, tudíž jsem nemusela nikam dojíždět. Dalším plusem byla vzájemná komunikace týkající se doučování. Jiří je příjemný a trpělivý. Mohu ho jen vřele doporučit."

 

Petra L., Raspenava

 

"Děkuji Jurajovi za přípravu na opravnou maturitu. Dnes jsem dostal výsledky, prospěl jsem na 46%, místo 2%, které jsem dosáhl předtím. Dávám mu to nejvyšší ocenění, co můžu. Nezlomil nade mnou hůl, věřil mi a já věřil jemu. Doučování bylo příjemné, srozumitelné a bylo vidět, že mu skutečně záleží na tom, zda student uspěje. Děkuji mu."

 

Tomáš Vája, Týnec

 

"Matematika nikdy nebyla moje silná stránka, proto jsem si musel najít doučování. Na webu jsem našel informace o doučování přes Skype, tak jsem neváhal a Juraje kontaktoval. V průběhu několika hodin mi dokázal perfektně vysvětlit veškerou látku. Doporučuji :)"

 

Ondřej Rebout, Karlovy Vary

 

"Dobrý deň. Chcem Vám poďakovať za ochotu doučovať môjho syna, je úplne nadšený a doteraz ráta príklady. Asi prvýkrát v živote niečomu z matiky rozumie :-) Ešte raz srdečná vďaka a určite Vás budeme ešte kontaktovať."

 

M. D., Partizánske

 

"Dobrý deň, touto cestou by som chcel poďakovať p. Jurajovi Bielemu za doučovanie matematiky syna kvôli reparátu. Bez jeho pomoci by to syn nezvládol. Jeho prístup je veľmi ľudský, priateľský a bolo cítiť, že doučuje s láskou. Juraj, veľká vďaka."

 

Mário Toráč a otec, Hlohovec

 

"Keď sa môj prospech z matematiky zhoršil, moji rodičia sa rozhodli zaobstarať mi doučovanie. Spočiatku som protestovala, pretože som si myslela, že žiadne doučovanie nepotrebujem. Opak bol však pravdou. Za krátky čas sa ukázalo, že toto rozhodnutie bolo správne. Z písomiek, z ktorých som predtým mala 3-4, boli zrazu 1-2. Podozrivé to bolo aj môjmu učiteľovi, keď sa ma na rovinu opýtal, kto ma doučuje. :)
Keby som vedela, že mi Juraj dokáže takto pomôcť, asi by som o doučovanie požiadala skôr sama. Juraja môžem len odporúčať."

 

Natália P., Trnava

 

"Dobrý deň pán Biely, tak Pavol dnes úspešne spravil komisionálne skúšky a prešiel do druhého ročníka. Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za trpezlivosť, čas a ochotu doučiť ho. Viem v akom je teraz pubertálnom období a človek musí vynaložiť veľkú dávku trpezlivosti aby s ním nejak vyšiel :) Tak ešte raz veľká vďaka a všetko dobré vo Vašom osobnom i pracovnom živote Vám prajem."

 

Jana Bachratá, Pavlice

 

"Doučovanie od Juraja mi naozaj pomohlo prehĺbiť si učivo celého druhého stupňa ZŠ. Pred Monitorom som si nevedel predstaviť, ako ho zvládnem. Po doučovaniach s Jurajom som si bol v jednotlivých učivách oveľa istejší a Monitor z matematiky som zvládol oveľa sebavedomejšie."

 

Michal Urban, Trnava

 

"Čaweees, musím sa ti pochváliť, že mám z matiky 75 percent, asi zjem kefu od radosti, si preparádny učiteľ ! :)"

 

Lenka Šutovská, Londýn

 

"Ahoj Juraj, chcel by som sa ti veľmi pekne poďakovať za doučovanie. Myslím to úprimne. Len vďaka tebe som dal oba semestre matematiky. Zimný za C a letný za B. Práve som dokončil všetky skúšky. Aj keď som sa nedoučoval cez letný semester. Učil som sa sám. Naučil si ma hlavne ako sa mám k témam postaviť, naučil si ma samostatnosti. Jednoznačne si mi ukázal aj veľakrát jednoduchšiu (respektíve pre mňa zrozumiteľnejšiu) cestu ako príklad vyrátať. Určite môžem tvoj spôsob doučovania ostatným len odporučiť."

 

Roman Halienka, Bratislava

 

"Ahoj, ešte raz by som sa Ti chcela poďakovať za pomoc a podporu pri riešení matematických hlavolamov :) Urobila som za C, umiestnila som sa bodovo najlepšie z celej skupiny 48 ľudí, ktorí dnes robili skúšku. Si u nás kedykoľvek vítaný! Želám Ti množstvo spokojných študentov..."

 

Kristína Melegová, Sliač

 

"Juraj ma doučoval síce len jednorázovo, ale veľmi zrozumiteľne mi vysvetlil práve to, čo som potrebovala vedieť."

 

Ivana Valková, Bratislava

 

"Juraj ma doučoval na gymnáziu matematiku, pripravoval ma na písomky a pomáhal mi pri písaní úloh, keď som si ja sama nevedela poradiť. Všetko mi super vysvetlil a bol trpezlivý, ďakujem mu..."

 

Silvia Hulíková, Trnava

 

"Nakoľko dcéra nastúpila na strednú školu a nastali problémy s matematikou, hľadala som jej doučovanie. Našla som Juraja, s ktorým sme sa dohodli. Chodieval k nám podľa potreby, plne sa mi prispôsobil. S výukou som bola spokojná, dcére doučovanie pomohlo a dnes už úspešne zmaturovala. Juraja môžem len odporučiť."

 

Alena Pažmová, Trnava

 

"S Jurajovím doučovaním som bol maximálne spokojný. Na to, že mám už 12 rokov po maturite, ma dokázal v extrémne krátkom čase doučiť na skúšku z matematiky na vysokej škole technickej v Ostrave. Veľmi mi vyhovovalo doučovanie cez Skype, nevidel som v tom žiadny handicap, práve naopak mohol som sa učiť v pohodlí domova a čas som si mohol sám určiť a prispôsobiť aj na neskoršie večerné hodiny. Je vynikajúce mať v 21. storočí takúto formu učenia. Aj touto cestou Jurajovi ďakujem za veľkú pomoc a ochotu."

 

Peter Gelle, Trenčín

 

"Mne najviac vyhovovalo, že celé doučovanie mohlo prebiehať na Skype. Pracoval som totiž v zahraničí a potreboval som dohnať vtedy zanedbané stredoškolské učivo 15 rokov po škole, aby som sa pripravil na prijímačky na VŠ. A len vďaka Jurajovi sa mi to aj podarilo. Ďakujem moc pekne za jeho trpezlivosť, profesionalitu a priateľský prístup! Mnohých učiteľov by mohol učiť ako učiť !"

 

Stanislav Beliansky, Partizánske

 

"Dobrý den, pane Biely,
rád bych Vám sdělil, že Mikuláš včera u reparátu uspěl. Moc Vám děkuji za jeho perfektní přípravu.
Jsem moc rád, že jsem na Vás našel kontakt, protože Miki měl doučování už i před tím, ale kvalita Vašich hodin je nesrovnatelná. Pochvaloval si jak celkový přístup, tak způsob vysvětlení, neboť teprve s Vámi vše opravdu pochopil ve všech souvislostech.
Ještě jednou děkuji a přeji krásný den."

 

Miroslav Pavlíček, Praha

 

"Dobrý den, dnes mi přišly výsledky ze škol kam jsem se hlásila, a dostala jsem se na obě dvě. Teď je nejtěžší si vybrat :D Každopádně Vám chci poděkovat za všechno co jste pro mě udělal, moc si toho vážím. Vaše hodiny mi pomohly a bez Vás bych to nezvládla :) Děkuji a na shledanou."

 

Barbora Pavlíčková, Brno

 

"Ahoj Jirko, tak jsem dal tu matiku za 2 :) Mockrát děkuju za doučování. Bez toho bych neměl šanci, suprově si mě to naučil. Ještě jednou mockrát díky."

 

Petr Erbs, Praha

 

"Ahoj :)
Zápočet mám za sebou a dnes som dostala výsledky. Mám 27 bodov z 30 :) Veľmi pekne ďakujem za pomoc a dúfam, že keby som mala znova problém, tak si nájdeš čas.
Maj sa zatiaľ krásne. :)"

 

Zuzana Kopková, Ostrava

 

"Pana Juraje vřele doporučuji. Pomohl synovi, který má Aspergerův syndrom, pochopit látku do matematiky a tím si vylepšit známku. Syn byl s doučováním velmi spokojen a metoda pana Juraje mu velmi vyhovovala. Je klidný, umí látku vysvětlit a má zájem naučit. Učit mého syna není snadné díky jeho syndromu. Pan Juraj to zvládl bezvadně. Děkuji a přeji hodně dalších spokojených žáků a rodičů."

 

Zuzana Miková, Praha

 

"Tvoje práce dává smysl. Umíš naučit. Máš můj respekt. Jsi frajer. Pokud bys někdy byl v Praze nebo v Písku, rád Tě poznám osobně."

 

Daniel Korityák, Písek

 

"S doučováním jsem byl vysoce spokojen. Juraj má trpělivost, velmi příjemný přístup a pomohl mi vše pochopit jak po Skype, tak osobně. Nejlepší doučování matematiky, jaké jsem měl, mohu jen doporučit."

 

T.D., Brno

 

"Ani ne měsíc před opravnou zkouškou jsem začala hledat doučování (dost pozdě) už zoufalá, že kvůli nenáviděné matematice budu muset opakovat ročník.. Ale ne. Úspěšně složená opravná zkouška z matematiky za celý 4. ročník střední školy, a to jen díky Jurajovi. Má úžasný a trpělivý přístup, příklad vysvětlí klidně i 5x za sebou, a hlavně dokáže podpořit. Jsem mu moc vděčná, jeho doučování mohu jen DOPORUČIT!"

 

Marie S., Stříbro

 

"Chtěla bych poděkovat panu Jurajovi, který mi pomohl zvládnout reparát z matematiky. Je milý, trpělivý a učivo umí dobře vysvětlit. Doporučuji ho všem :)"

 

Daniela Střelcová, Vyškov

 

"Nejvíc mi vyhovovalo, že to bylo přes skype a nemusel jsem nikam dojíždět. Je to velmi sympatický chlapík a dokáže naučit. Připravil mě na reparát během 14 dní. Jsem mu za to velmi vděčný, každému doporučuji."

 

Jan Tykva, Praha

 

"Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za Vaši práci. Emma dnes úspěšně složila reparát z matematiky. Ještě jednou děkujeme, a v případě potřeby bychom se znovu na Vás obrátili, kontakt si pečlivě uložím."

 

Emma Nováková a máma, Teplice

 

"Vždy, keď ma Juraj doučoval, vysvetlil mi to tak, že sa precvičovaná látka zdala byť úplne jednoduchá. Ak by som ešte niekedy potrebovala doučiť matematiku, určite oslovím znovu jeho."

 

Zuzana Palšovičová, Trnava

 

"Ahoj, Juraj, dnes som sa konečne dočkala výsledkov z mojej poslednej skúšky, takže ti s radosťou oznamujem, že ani matiku opakovať nebudem :) , dokonca som ju urobila na A. Takže ešte raz ti veľmi pekne ďakujem za tvoje učiteľské majstrovstvo a už sa teším na spoluprácu s tebou v letnom semestri :)"

 

H.N., Prešov

 

"S Jurajovým doučovaním som bol s nadmierou spokojný a dopomohlo mi k získaniu lepších výsledkov v škole."

 

Pavol Migra, Bratislava

 

"Pred niekoľkými rokmi som začala externe študovať ekonomiku. Poriadnym 'sitom' boli dva semestre matematiky, ktoré sa stali doslova mojou 'nočnou morou'. Vďaka Jurajovi som to však úspešne zvládla."

 

Monika Sobotová, Hlohovec

 

"Matematika ma vždy zaujímala, ale pretože sa mi nechcelo učiť, mal som vždy horšie známky a problém stíhať učivo... Keď ma Juraj začal doučovať, v priebehu niekoľkých hodín som bol pripravený čeliť polročnej písomke z matematiky. Písomka skončila na jednotku, napísal som ju najlepšie z celej triedy! Juraja každému na 100% odporúčam!"

 

Peter Beňo, Trnava

 

"Doučovanie od Juraja mi veľmi pomohlo na vysokej škole sa oboznámiť a do hĺbky pochopiť na prednáškach plytko vysvetlené učivo z Matematiky. Teraz som piatak a bez jeho pomoci by som cez matematiku prešiel ťažko. Precvičené vedomosti mi slúžia do dnes."

 

Michal Polák, Trnava

 

"V druhom ročníku na elektrofakulte som natrafil na pre mňa vtedy nepochopiteľnú matematiku, ktorá sa stala poriadnou prekážkou v mojom štúdiu. Nemal som poňatie o tom, ako a čo počítať, a sám som bol bezradný. Vtedy som hľadal pomoc vo forme doučovania a natrafil som na Juraja. Juraj sa mi ochotne venoval celý semester a iba vďaka jeho trpezlivému, empatickému a priateľskému prístupu som skúšku z matematiky vykonal úspešne."

 

Rastislav V., Zvolen

 

"Dobrý deň pán Biely, pamätáte si ma? Doučoval ste ma na základnej matematiku keď som robil 2 x po sebe reparát a prepadal na strednej. Momentálne som zmaturoval a mierim na vysokú a chcel som sa Vám poďakovať za Váš čas ktorý ste do mňa obetovali."

 

Mário Kleiman, Hlohovec

 

"Každý, kto si prešiel problémom, ako je reparát, vie, že to nie je jednoduchá cesta. Avšak o to jednoduchšia môže byť, ak máte niekoho, na koho sa môžete spoľahnúť; niekoho, kto vám pomôže tento problém vyriešiť.
Každý učiteľ má svoj spôsob ako učiť, avšak nie každému človeku môže práve taký spôsob vyhovovať. Najmä v prípade, ak sa doučovanie uskutočňuje internetom, prostredníctvom Skype. Nemám dobré skúsenosti s takýmto spôsobom, avšak môj názor zmenil človek, ktorý vám na tejto stránke ponúka kvalitné doučovanie; jeho meno je Juraj.
Vďaka jeho spôsobu doučovania som nielenže pochopil učivá, ktoré mi dovtedy boli nepochopiteľné, ale taktiež bol úspešne splnený môj hlavný cieľ, reparát.
Juri, veľmi ti ďakujem."

 

Tomáš Svoboda, Trenčianske Bohuslavice

 

"Z mladíckej nerozvážnosti som chvíľu pred maturitou opustil školu. Dlho som sa trápil a vec považoval za nenávratne stratenú príležitosť mať poriadne vzdelanie. Nakoniec som dostal šancu spraviť všetky komisionálne skúšky, monitory a nakoniec maturitu. Nakoľko som bol v tom čase už 9 rokov mimo školského prostredia, daktoré skúšky boli veľmi ťažké. Z matematiky som mal najväčší strach, lebo nikdy nebola mojou silnou stránkou. Nakoniec mi sesternica odporučila Juraja na doučovanie. S ním som dokázal za týždeň intenzívneho doučovania prejsť celý štvrtý ročník technickej strednej školy. Všetky skúšky som výborne zvládol a dnes som už úspešným študentom druhého ročníka vysokej školy. Za to všetko patrí Jurajovi aj touto cestou moja vďaka."

 

Andrej Bulejko, Trenčín

 

"Ďakujem veľmi pekne za Váš čas a odhodlanie pomôcť, za ľudský prístup a záujem."

 

T.S., Prievidza

 

"Chcel by som veľmi pekne poďakovať Jurajovi za jeho ochotu doučovať ma. Juraj ma priebežne pripravoval na matematiku počas prvých troch semestrov externého štúdia na vysokej škole v Trnave. S jeho prístupom a spôsobom vysvetľovania som bol nadmieru spokojný. Vďaka jeho pomoci sa mi nielenže podarilo všetky tri matematiky urobiť na prvýkrát, ale všetky tri semestre po sebe som dosiahol z matematiky známku A! Po treťom Á-čku mi profesor dokonca zablahoželal :) Pokiaľ hľadáte niekoho, kto by Vás doučil matematiku, niekoho, na koho sa môžete skutočne spoľahnúť, tak Juraj je rozhodne tá správna voľba!"

 

F. P., Horné Saliby

 

 

Přidej referenci
Poděl se o své zkušenosti a uveřejni doporučení na online doučování nebo na výpočet příkladů.
Napiš své jméno
Napiš svůj email
Napiš město kde žiješ nebo studuješ
Zadej text reference

 

Další Nabídka

 

Přijímačky a maturita z matematiky ke stažení

Stáhněte si testy z minulých let

Přijímačky 2015-2023

Maturita 2010-2023

 

Sbírka úloh z matematiky

Propočítejte si online příklady

Sbírka Úloh z Matematiky se Správnými Výsledky